Strefa Rodzica

Wirtualny Spacer po Naszym Przedszkolu 

O Naszej Patronce

Emilka Gągola

Serce dla serca

To tytuł naszej ulotki na której zwracamy  się do Was z prośbą. Jeżeli  Wy, Wasza rodzina, przyjaciele nie macie nikogo na kogo mogą przekazać 1% swojego podatku proszę poznać naszą córeczkę  Emilkę.  W tej chwili ma 13 miesięcy z czego 9 miesięcy spędziliśmy  w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Od 20. tygodnia ciąży wiedzieliśmy, że urodzi się z bardzo ciężką wadą serca (HLHS). Od samego początku rozpoczęliśmy o NIĄ walkę. Pierwszą operację przebyła w życiu prenatalnym w 22. tygodniu. Kolejne były już po urodzeniu. Pobyt w Warszawie to wieczna walka o życie Emilki. Wiele razy były sytuacje w których nie dawano jej szans. Wszystkie możliwe powikłania, problemy, zatrzymanie krążenia, zakrzepica itp. Lekarze tracili nadzieje, przygotowywali nas na najgorsze. Jednego dnia cieszyliśmy się z malutkiego kroczku, drugiego płakaliśmy…

Jej wola życia, siła zadziwiała wszystkich…

 

My wierzymy, że w tych chwilach modlitwa bardzo wielu osób czyniła cuda.

 

Obecnie w Polsce nikt nie jest w stanie Jej pomóc. Jesteśmy w trakcie konsultacji kardiochirurgicznych  za granicą. Co przyniesie nowy dzień tego nie wiemy, ale cieszymy się każdą chwilą, każdym uśmiechem, cieszymy się NIĄ.

 

Za każdą modlitwę, pomoc, wsparcie, dobre słowo DZIĘKUJEMY.

 

 EMILKA Z MAMUSIĄ (AGNIESZKĄ) I TATUSIEM (SŁAWKIEM)

 

 

FUNDACJA ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ

KRS 0000343404

Cel szczegółowy „Emilia Gągola”

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account