Strefa Rodzica

Wirtualny Spacer po Naszym Przedszkolu 

O Naszej Patronce

Boże Narodzenie 2015

Nowe życie w Chrystusie

 Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego wszystkim Rodzicom, Rodzeństwu, Babciom i Dziadkom naszych Przedszkolaków oraz Sympatykom naszego Przedszkola i Gościom naszej strony internetowej składamy najlepsze życzenia obfitych darów nowego życia, które przynosi wraz ze Swym narodzeniem Pan Jezus
oraz wypływającej z tego faktu radości prowadzącej
do składania świadectwa o Słowie, które stało się Ciałem!

Niech Święty Rok Miłosierdzia pociągnie serca nas wszystkich
do Chrystusa, który jest obliczem miłosierdzia Ojca Niebieskiego
i pomoże nam wzajemnie obdarzać się miłosiernymi uczynkami!

Niech zbliżające się Światowe Dni Młodzieży pomogą nam odmłodzić się w naszej wierze, nadziei i miłości, a podejmowani goście z całego świata niech znajdą wśród nas radosnych świadków wiary w Jezusa Chrystusa!

Niech Pan Bóg, który wprowadzi nas w Nowy Rok
stając się Nowym Życiem obdarzy nas łaską pokoju i radości
w życiu osobistym, rodzinnym, zawodowym i społecznym!

 

Cecylia Talaczyńska

i Ks. Kanonik Tomasz Cyl

 

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account