Strefa Rodzica

Wirtualny Spacer po Naszym Przedszkolu 

O Naszej Patronce

Najnowsze wiadomości o Emilce

Witajcie. We wtorek Emilka przeszła pomyślnie cewnikowanie serca.

Kiedy w 2013 roku po raz pierwszy przyjechaliśmy do kliniki w Sankt Augustin przeprowadzał je ten sam Doktor co teraz. Nie potrafię sobie przypomnieć czy było to 9 czy 10 cewnikowanie w Jej krótkim życiu.

 

Jednak nigdy nie dostaliśmy takich wiadomości. Doktor powiedział, proszę Państwa nikt z nas nie spodziewał się, że Emilka może mieć tak dobre wyniki, a ciśnienia mogą aż tak spaść. Wszystko po operacji funkcjonuje, do tego stopnia, że można odstawić lek... za tydzień następny. Nie muszę Wam pisać co czuje rodzic słysząc takie słowa. Łzy same napływały do oczu.

Doktor mówił dalej to jest naprawdę niesamowite jak ten mały organizm walczył i jak się zregenerował. Pomyśleć, że w Polsce...skazali Was na śmierć. Doktor doskonale pamiętał, że nikt nie dał nam szansy na życie tym bardziej cieszył się, że z Ich pomocą to się udało.

Tak Kochani gdyby nie Wy, Wasza pomoc, zaangażowanie to ten sukces byłby niemożliwy, a my nie mielibyśmy szansy pomóc naszemu dziecku. Właśnie wracamy do domu, a nasze serca niesamowicie się radują i bardzo dziękują. Kilka zdjęć z kliniki.

 

Wcześniej nie miałem internetu dlatego podzielenie się tymi wiadomościami było niemożliwe.

 

Rodzice Emilki – 19.11.2015 roku

 

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account