Strefa Rodzica

Wirtualny Spacer po Naszym Przedszkolu 

O Naszej Patronce

Emilka wróciła do domu!!!

To szczęśliwy dzień.

Po dwóch miesiącach pobytu w klinice musimy pokonać jeszcze 1000 km i będziemy mogli powiedzieć, że.. jesteśmy w domu. Trudny czas za nami. Niepewność jutra i ciągła walka o życie powoduje, że radość z powrotu jest jeszcze większa. Radość z powrotu we trójkę.

Ktoś kto nie przeżył podobnej sytuacji nie umie sobie wyobrazić ile radości dają zwykłe przyziemne rzeczy na które codziennie nikt nie zwraca większej uwagi. Przytulić dziecko bez kabli, kaniul i drenów, wziąć na ręce, położyć się z nim na łóżku i poprostu obok siebie... zasnąć.

W listopadzie Emilka musi przejść kolejne cewnikowanie serca. Jeżeli okaże się, że ciśnienia wróciły do normy to lekarze będą mogli odstawić bardzo drogi lek bez którego teraz nie może funkcjonować. Po powrocie do domu czeka Emilkę rehabilitacja. Dzięki niej odzyska sprawność i będzie znów mogła chodzić i czerpać radość z życia jak każde dziecko.

Wierzymy, że to kwestia czasu i pracy. My że wszystkich sił Jej w tym pomożemy. Dziękujemy Wszystkim którzy przyczynili się do wyjazdu, operacji i pobytu.

Dzięki Dobrym Ludziom niemożliwe staje się możliwe.

 

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account