Klub Dziecięcy św. Jadwigi Królowej

Kończąc 10. rok działalności naszego Przedszkola, przyszedł czas by święta Jadwiga otoczyła swoją opieką jeszcze młodsze dzieci. Ku naszej ogromnej radości, wdzięczni Panu Bogu za błogosławieństwo jakim obdarzył podjęte przez nas działania, od 1.09.2020 roku otwieramy przy Przedszkolu, Klub Dziecięcy św. Jadwigi Królowej.

Podtrzymując katolicki charakter placówki, szczególną troską pragniemy objąć dzieci od pierwszego do trzeciego roku życia. Zapewniając im opiekę wychowanie i podstawy edukacji. Mamy jeszcze wolne miejsca w grupie! Dlatego zachęcamy do powierzenia naszym „Puchatkowym” (w sali oznaczonej tą postacią z bajki będą przebywały maluchy) paniom swoich pociech. Zapisy trwają cały rok!
Jeśli w chwili zapisu dziecka nie będzie wolnych miejsc, w momencie gdy się ono zwolni, dziecko automatycznie zostanie przyjęte do Klubu. Serdecznie zapraszamy!

Pozdrawiam serdecznie

Ks. Tomasz Cyl